Creda, jun 24, 2026
spot_img
Home Вијести U petak počinje nova sezona kupanja na gradskom bazenu u Rogatici –...

U petak počinje nova sezona kupanja na gradskom bazenu u Rogatici – 057

0
110

Sedma sezona kupanja na bazenskom kompleksu Sportsko-rekreativnog centra „9. januar“ počinje u petak, 26. juna, od 10 časova.

Cijene ulaznica ostaće nepromijenjene u odnosu na prošlu godinu, te će dnevna ulaznica koštati 4 KM, sezonska 20 KM, a iznajmljivanje ležaljke 2.50 KM.

Kako je saopšteno iz Opštine Rogatica, i ove godine načelnik opštine Ninoslav Prelić obezbijedio je sezonske karte za učenike, pa će pravo na potpuno besplatno korištenje bazena imati učenici Osnovne škole „Sveti Sava“ i Srednjoškolskog centra „27. januar“ iz Rogatice, kao i učenici iz Rogatice koji se školuju u drugim gradovima.

Pored objekta biće prisutni i spasioci, koji će ujedno imati ulogu redara. Apeluje se na posjetioce da se prema imovini bazenskog kompleksa odnose domaćinski i da poštuju kućni red.