У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 18 беба, по девет дјевојица и дјечака, речено је Срни у породилиштима.
Највише беба рођено је у Бањалуци – пет, потом у Добоју, Зворнику, Требињу, Градишци и Источном Сарајеву по двије, те у Приједору, Фочи и Бијељини по једна.
У Бањалуци су рођене три дјевојчице и два дјечака, у Добоју, Зворнику и Источном Сарајеву по једна дјевојчица и један дјечак, у Требињу и Градишци
по два дјечака, а у Приједору, Фочи и Бијељини по једна дјевојчица.
У породилишту у Невесињу у протекла 24 часа није било порођаја.







