
У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 26 беба, и то 14 дјевојица и 12 дјечака, речено је Срни у породилиштима.
Највише беба рођено је у Бањалуци – 11, потом у Бијељини, Невесињу и Градишци по три, у Добоју и Источном Сарајеву по двије, те у Приједору и Требињу по једна.
У Бањалуци је рођено осам дјевојчица и три дјечака, у Бијељини и Градишци по двије дјевојчице и један дјечак, у Невесињу три дјечака, у Добоју и Источном Сарајеву по два дјечака, а у Приједору и Требињу по једна дјевојчица.
У породилиштима у Зворнику и Фочи у протекла 24 часа није било порођаја.






