У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 28 беба, 15 дјечака и 13 дјевојчица, речено је Срни у породилиштима. Девет беба рођено је у Бањалуци, пет у Зворнику, четири у Добоју, по двије у Приједору, Градишци, Фочи и Бијељини, те по једна у Требињу и Источом Сарајеву. У Бањалуци је рођено шест дјечака и три дјевојчице, у Зворнику три дјевојчице и два дјечака, у Добоју два дјечака и двије дјевојчице, у Приједору двије дјевојчице, у Градишци два дјечака, у Фочи и Бијељини по један дјечак и по једна дјевојчица, у Требињу дјевојчица, а у Источном Сарајеву дјечак. Порода није било у породилишту у Невесињу.







