
У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 19 беба, и то девет дјевојица и 10 дјечака, речено је Срни у породилиштима.
Највише беба рођено је у Бањалуци – осам, потом у Бијељини и Источном Сарајеву по три, у Добоју и Требињу по двије, те у Невесињу једна.
У Бањалуци је рођено пет дјевојчица и три дјечака, у Бијељини двије дјевојчице и дјечак, у Источном Сарајеву три дјечака, у Добоју два дјечака, у Требињу дјевојчица и дјечак, те у Невесињу дјевојчица.
У протекла 24 часа порођаја није било у Зворнику, Приједору, Фочи и Градишци.






