У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 25 беба – 16 дјевојица и девет дјечака, речено је Срни у породилиштима.
Највише беба рођено је у Градишци – седам, потом у Бањалуци шест, у Добоју, Зворнику, Бијељини и Невесињу двије, те у Приједору, Фочи, Требињу и Источном Сарајеву по једна.
У Градишци је рођено пет дјевојчица и два дјечака, у Бањалуци по три дјевојчице и три дјечака, у Добоју двије дјевојчице, у Зворнику, Бијељини и Невесињу по једна дјевојчица и један дјечак, у Приједору, Требињу и Источном Сарајеву по једна дјевојчица, а у Фочи дјечак.







